Lampa stołowa 1x15 W brązowa 2612025018 Nordlux Sandro
Lampa stołowa 1x15 W brązowa 2612025018 Nordlux Sandro
- Nr katalogowy: 2612025018
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 257,52zł
Wybierz wariant:
Kolor
Opis produktu
| Marka | Nordlux |
| Seria | Sandro |
| Nr katalogowy | 2612025018 |
| Materiał | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | brązowy |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Wysokość | 26 cm |
| Szerokość | 25 cm |
| Moc żarówki | 15 W |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5704924027024 |
| Wymiary z opakowaniem | 28 x 15 x 28 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,57 kg |
| Dane producenta | Zobacz |