Lampa stołowa 1x15 W pomarańczowa 4096 Rabalux Vesuvius
Lampa stołowa 1x15 W pomarańczowa 4096 Rabalux Vesuvius
- Nr katalogowy: 4096
- Dostępność: do 10 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 140,42zł
- Cena katalogowa: 176,04 zł
Opis produktu
| Marka | Rabalux |
| Seria | Vesuvius |
| Nr katalogowy | 4096 |
| Materiał | kamień |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | pomarańczowy |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E14 |
| Wysokość | 15.2 cm |
| Szerokość | 12.7 cm |
| Moc żarówki | 15 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5998250340968 |
| Wymiary z opakowaniem | 16 x 20 x 18 cm |
| Waga z opakowaniem | 2,33 kg |
| Dane producenta | Zobacz |