Lampa stołowa 1x15 W pomarańczowa 4097 Rabalux Fuji
Lampa stołowa 1x15 W pomarańczowa 4097 Rabalux Fuji
- Nr katalogowy: 4097
- Dostępność: do 10 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 136,94zł
Opis produktu
| Marka | Rabalux |
| Seria | Fuji |
| Nr katalogowy | 4097 |
| Materiał | kamień |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | pomarańczowy |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E14 |
| Wysokość | 7.6 cm |
| Szerokość | 14 cm |
| Moc żarówki | 15 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5998250340975 |
| Wymiary z opakowaniem | 17 x 17 x 17 cm |
| Waga z opakowaniem | 2,89 kg |
| Dane producenta | Zobacz |