Lampa stołowa 1x18 W piaskowa 8064113 Aviano Bandol
Lampa stołowa 1x18 W piaskowa 8064113 Aviano Bandol
- Nr katalogowy: 8064113
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 587,00zł
Opis produktu
| Marka | Aviano |
| Seria | Bandol |
| Nr katalogowy | 8064113 |
| Materiał | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | piaskowy |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 33 cm |
| Średnica | 26 cm |
| Moc żarówki | 18 W |
| Kształt | okrągły |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 4255572518989 |
| Wymiary z opakowaniem | 30 x 30 x 35 cm |
| Dane producenta | Zobacz |