Lampa stołowa 1x2 W biała-mosiądz 109126 Markslöjd Anno
Lampa stołowa 1x2 W biała-mosiądz 109126 Markslöjd Anno
- Nr katalogowy: 109126
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 336,00zł
Opis produktu
| Marka | Markslöjd |
| Seria | Anno |
| Nr katalogowy | 109126 |
| Materiał | tkanina/materiał/jedwab, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | biały, mosiądz |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E14 |
| Wysokość | 35 cm |
| Szerokość | 14 cm |
| Moc żarówki | 2 W |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 7330024622142 |
| Wymiary z opakowaniem | 14 x 31 x 14 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,15 kg |
| Dane producenta | Zobacz |