Lampa stołowa 1x40 W biała-mosiądz 109179 Markslöjd Kurage
Lampa stołowa 1x40 W biała-mosiądz 109179 Markslöjd Kurage
- Nr katalogowy: 109179
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 536,00zł
Wybierz wariant:
Kolor
Opis produktu
| Marka | Markslöjd |
| Seria | Kurage |
| Nr katalogowy | 109179 |
| Materiał | szkło, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | biały, mosiądz |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Wysokość | 43 cm |
| Szerokość | 26 cm |
| Moc żarówki | 40 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 7330024622678 |
| Wymiary z opakowaniem | 28 x 25 x 28 cm |
| Waga z opakowaniem | 3,50 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii