Lampa stołowa 1x40 W czarna-beżowa 109171 Markslöjd Veya
Lampa stołowa 1x40 W czarna-beżowa 109171 Markslöjd Veya
- Nr katalogowy: 109171
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 326,00zł
Opis produktu
| Marka | Markslöjd |
| Seria | Veya |
| Nr katalogowy | 109171 |
| Materiał | tkanina/materiał/jedwab, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | czarny, beżowy |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E14 |
| Wysokość | 41 cm |
| Szerokość | 15 cm |
| Moc żarówki | 40 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 7330024622593 |
| Wymiary z opakowaniem | 16 x 31 x 16 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,95 kg |
| Dane producenta | Zobacz |