Lampa stołowa 1x40 W czarna-przydymiona 109151 Markslöjd Novia
Lampa stołowa 1x40 W czarna-przydymiona 109151 Markslöjd Novia
- Nr katalogowy: 109151
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 425,00zł
Opis produktu
| Marka | Markslöjd |
| Seria | Novia |
| Nr katalogowy | 109151 |
| Materiał | szkło, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | czarny, przydymiony |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Wysokość | 41.5 cm |
| Szerokość | 28 cm |
| Moc żarówki | 40 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 7330024622395 |
| Wymiary z opakowaniem | 17 x 43 x 22 cm |
| Waga z opakowaniem | 2,10 kg |
| Dane producenta | Zobacz |