Lampa stołowa 1x40 W pomarańczowa 109149 Markslöjd Octa
Lampa stołowa 1x40 W pomarańczowa 109149 Markslöjd Octa
- Nr katalogowy: 109149
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 425,00zł
Wybierz wariant:
Kolor
Opis produktu
| Marka | Markslöjd |
| Seria | Octa |
| Nr katalogowy | 109149 |
| Materiał | metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | pomarańczowy |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Wysokość | 27 cm |
| Szerokość | 21 cm |
| Moc żarówki | 40 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 7330024622371 |
| Wymiary z opakowaniem | 22 x 27 x 23 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,60 kg |
| Dane producenta | Zobacz |