Lampa stołowa 1x40 W stal 2010225033 Nordlux Cera
Lampa stołowa 1x40 W stal 2010225033 Nordlux Cera
- Nr katalogowy: 2010225033
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 516,29zł
Wybierz wariant:
Kolor
Opis produktu
| Marka | Nordlux |
| Seria | Cera |
| Nr katalogowy | 2010225033 |
| Materiał | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | stal |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E14 |
| Wysokość | 47 cm |
| Szerokość | 24 cm |
| Moc żarówki | 40 W |
| Kształt | okrągły |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5704924026911 |
| Wymiary z opakowaniem | 26 x 25 x 26 cm |
| Waga z opakowaniem | 2,33 kg |
| Dane producenta | Zobacz |