Lampa stołowa 1x40 W szara 74048 Rabalux Luxin
Lampa stołowa 1x40 W szara 74048 Rabalux Luxin
- Nr katalogowy: 74048
- Dostępność: do 10 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 246,99zł
Opis produktu
| Marka | Rabalux |
| Seria | Luxin |
| Nr katalogowy | 74048 |
| Materiał | szkło, tkanina/materiał/jedwab |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | szary |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E14 |
| Wysokość | 45 cm |
| Szerokość | 20 cm |
| Moc żarówki | 40 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5996595740481 |
| Wymiary z opakowaniem | 21 x 26 x 21 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,20 kg |
| Dane producenta | Zobacz |