Lampa stołowa 1x40 W zielona LP15151TSMALLGREEN Light Prestige Tamiza
Lampa stołowa 1x40 W zielona LP15151TSMALLGREEN Light Prestige Tamiza
- Nr katalogowy: LP15151TSMALLGREEN
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 487,00zł
Wybierz wariant:
Wysokość
(cm)
Opis produktu
| Marka | Light Prestige |
| Seria | Tamiza |
| Nr katalogowy | LP15151TSMALLGREEN |
| Materiał | tkanina/materiał/jedwab, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Kolor | zielony |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Wysokość | 48 cm |
| Szerokość | 33 cm |
| Średnica | 33 cm |
| Moc żarówki | 40 W |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5907629278108 |
| Wymiary z opakowaniem | 35 x 39 x 35 cm |
| Waga z opakowaniem | 2,70 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii