Lampa stołowa 1x40 W złota 109145 Markslöjd Corin
Lampa stołowa 1x40 W złota 109145 Markslöjd Corin
- Nr katalogowy: 109145
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 486,00zł
Wybierz wariant:
Kolor
Opis produktu
| Marka | Markslöjd |
| Seria | Corin |
| Nr katalogowy | 109145 |
| Materiał | szkło |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | złoty |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Wysokość | 32 cm |
| Szerokość | 22 cm |
| Moc żarówki | 40 W |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 7330024622333 |
| Wymiary z opakowaniem | 23 x 26 x 23 cm |
| Waga z opakowaniem | 2,00 kg |
| Dane producenta | Zobacz |