Lampa stołowa 1x5 W czarna 6949 Rabalux Carnival
Lampa stołowa 1x5 W czarna 6949 Rabalux Carnival
- Nr katalogowy: 6949
- Dostępność: do 10 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 195,56zł
- Cena katalogowa: 260,86 zł
Opis produktu
| Marka | Rabalux |
| Seria | Carnival |
| Nr katalogowy | 6949 |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 40.8 cm |
| Szerokość | 10 cm |
| Moc żarówki | 5 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5998250369495 |
| Wymiary z opakowaniem | 12 x 44 x 12 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,22 kg |
| Dane producenta | Zobacz |