Lampa stołowa 1x60 W biała 6570 Rabalux Bowie
Lampa stołowa 1x60 W biała 6570 Rabalux Bowie
- Nr katalogowy: 6570
- Dostępność: do 10 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 78,79zł
Wybierz wariant:
Kolor
Opis produktu
| Marka | Rabalux |
| Seria | Bowie |
| Nr katalogowy | 6570 |
| Materiał | metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | biały |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 9.5 cm |
| Szerokość | 11.5 cm |
| Moc żarówki | 60 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5998250365701 |
| Wymiary z opakowaniem | 13 x 10 x 13 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,90 kg |
| Dane producenta | Zobacz |