Lampa stołowa 1x60 W brązowa 2752 Rabalux Elisett
Lampa stołowa 1x60 W brązowa 2752 Rabalux Elisett
- Nr katalogowy: 2752
- Dostępność: do 10 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 368,77zł
- Cena katalogowa: 456,92 zł
Opis produktu
| Marka | Rabalux |
| Seria | Elisett |
| Nr katalogowy | 2752 |
| Materiał | metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | brązowy |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Wysokość | 39 cm |
| Szerokość | 25 cm |
| Moc żarówki | 60 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5998250327525 |
| Wymiary z opakowaniem | 39 x 22 x 21 cm |
| Waga z opakowaniem | 2,50 kg |
| Dane producenta | Zobacz |