Lampa stołowa 1x60 W czarna 7072 Rabalux Petronel
Lampa stołowa 1x60 W czarna 7072 Rabalux Petronel
- Nr katalogowy: 7072
- Dostępność: do 10 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 325,99zł
Opis produktu
| Marka | Rabalux |
| Seria | Petronel |
| Nr katalogowy | 7072 |
| Materiał | drewno, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Wysokość | 35 cm |
| Szerokość | 17 cm |
| Moc żarówki | 60 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5998250370729 |
| Wymiary z opakowaniem | 20 x 31 x 18 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,66 kg |
| Dane producenta | Zobacz |