Lampa stołowa 1x60 W szara 74049 Rabalux Rien
Lampa stołowa 1x60 W szara 74049 Rabalux Rien
- Nr katalogowy: 74049
- Dostępność: do 10 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 349,19zł
- Cena katalogowa: 449,87 zł
Opis produktu
| Marka | Rabalux |
| Seria | Rien |
| Nr katalogowy | 74049 |
| Materiał | szkło, tkanina/materiał/jedwab |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | szary |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Wysokość | 55 cm |
| Szerokość | 27.5 cm |
| Moc żarówki | 60 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5996595740498 |
| Wymiary z opakowaniem | 28 x 42 x 28 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,91 kg |
| Dane producenta | Zobacz |