Lampa stołowa 2x10 W beżowa 2612825009 Nordlux Malti
Lampa stołowa 2x10 W beżowa 2612825009 Nordlux Malti
- Nr katalogowy: 2612825009
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 364,04zł
Opis produktu
| Marka | Nordlux |
| Seria | Malti |
| Nr katalogowy | 2612825009 |
| Materiał | szkło, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | beżowy |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Wysokość | 21 cm |
| Szerokość | 27.5 cm |
| Moc żarówki | 10 W |
| Kształt | okrągły |
| Ilość punktów światła | 2 |
| Kod EAN | 5704924027383 |
| Wymiary z opakowaniem | 33 x 33 x 33 cm |
| Waga z opakowaniem | 2,32 kg |
| Dane producenta | Zobacz |