Lampa stołowa 2x10.4 W chrom 83260201 Aviano Hampton
Lampa stołowa 2x10.4 W chrom 83260201 Aviano Hampton
- Nr katalogowy: 83260201
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 986,99zł
Opis produktu
| Marka | Aviano |
| Seria | Hampton |
| Nr katalogowy | 83260201 |
| Materiał | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | chrom |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 55 cm |
| Szerokość | 39.5 cm |
| Moc żarówki | 10.4 W |
| Kształt | prostokątny |
| Ilość punktów światła | 2 |
| Kod EAN | 5905679228357 |
| Wymiary z opakowaniem | 15 x 60 x 40 cm |
| Dane producenta | Zobacz |