Lampa stołowa 2x15 W czarna LP03042TBK Light Prestige Fogo
Lampa stołowa 2x15 W czarna LP03042TBK Light Prestige Fogo
- Nr katalogowy: LP03042TBK
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 297,00zł
Opis produktu
| Marka | Light Prestige |
| Seria | Fogo |
| Nr katalogowy | LP03042TBK |
| Materiał | tkanina/materiał/jedwab, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Wysokość | 51 cm |
| Szerokość | 30 cm |
| Moc żarówki | 15 W |
| Ilość punktów światła | 2 |
| Kod EAN | 5905699350755 |
| Wymiary z opakowaniem | 32 x 25 x 32 cm |
| Waga z opakowaniem | 2,00 kg |
| Dane producenta | Zobacz |