Lampa stołowa 2x9 W czarna-chrom 8064105 Aviano Bandol
Lampa stołowa 2x9 W czarna-chrom 8064105 Aviano Bandol
- Nr katalogowy: 8064105
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 637,00zł
Opis produktu
| Marka | Aviano |
| Seria | Bandol |
| Nr katalogowy | 8064105 |
| Materiał | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | czarny, chrom |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 33 cm |
| Szerokość | 21 cm |
| Moc żarówki | 9 W |
| Kształt | prostokątny |
| Ilość punktów światła | 2 |
| Kod EAN | 4255572517593 |
| Wymiary z opakowaniem | 25 x 30 x 35 cm |
| Dane producenta | Zobacz |