Lampa stołowa 4x10 W chrom 2612435033 Nordlux Gabrielle
Lampa stołowa 4x10 W chrom 2612435033 Nordlux Gabrielle
- Nr katalogowy: 2612435033
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 561,72zł
- Cena katalogowa: 674,03 zł
Opis produktu
| Marka | Nordlux |
| Seria | Gabrielle |
| Nr katalogowy | 2612435033 |
| Materiał | szkło, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | chrom |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E14 |
| Wysokość | 43 cm |
| Szerokość | 35 cm |
| Moc żarówki | 10 W |
| Kształt | okrągły |
| Ilość punktów światła | 4 |
| Kod EAN | 5704924027215 |
| Wymiary z opakowaniem | 42 x 30 x 42 cm |
| Waga z opakowaniem | 4,85 kg |
| Dane producenta | Zobacz |