Lampa sufitowa LED x4 W biały LP02092C4K Light Prestige Geometric New
Lampa sufitowa LED x4 W biały LP02092C4K Light Prestige Geometric New
- Nr katalogowy: LP02092C4K
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 468,00zł
Opis produktu
| Marka | Light Prestige |
| Seria | Geometric New |
| Nr katalogowy | LP02092C4K |
| Materiał | akryl |
| Zasilanie | 230 V |
| Kolor | biały |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Wysokość | 68 cm |
| Szerokość | 116 cm |
| Moc żarówki | 4 W |
| Ilość punktów światła | powyżej 6 |
| Kod EAN | 5905699354180 |
| Wymiary z opakowaniem | 20 x 3 x 10 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,20 kg |
| Dane producenta | Zobacz |