Lampa wisząca 1x10 W beżowa P250365201A Zuma Line Isluna
Lampa wisząca 1x10 W beżowa P250365201A Zuma Line Isluna
- Nr katalogowy: P250365201A
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 407,00zł
Opis produktu
| Marka | Zuma Line |
| Seria | Isluna |
| Nr katalogowy | P250365201A |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | beżowy |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Wysokość | 150 cm |
| Szerokość | 40.5 cm |
| Moc żarówki | 10 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5905316692992 |
| Dane producenta | Zobacz |