Lampa wisząca 1x10 W czarna P0611 MaxLight Verdes
Lampa wisząca 1x10 W czarna P0611 MaxLight Verdes
- Nr katalogowy: P0611
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 649,52zł
Opis produktu
| Marka | MaxLight |
| Seria | Verdes |
| Nr katalogowy | P0611 |
| Materiał | aluminium, kamień |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 225 cm |
| Szerokość | 2.5 cm |
| Moc żarówki | 10 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5903351024099 |
| Wymiary z opakowaniem | 15 x 15 x 75 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,60 kg |
| Dane producenta | Zobacz |