Lampa wisząca 1x10 W czarna P230757601 Zuma Line Solvia
Lampa wisząca 1x10 W czarna P230757601 Zuma Line Solvia
- Nr katalogowy: P230757601
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 175,00zł
Opis produktu
| Marka | Zuma Line |
| Seria | Solvia |
| Nr katalogowy | P230757601 |
| Materiał | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 150 cm |
| Szerokość | 25 cm |
| Moc żarówki | 10 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5905316693036 |
| Wymiary z opakowaniem | 14 x 25 x 25 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,86 kg |
| Dane producenta | Zobacz |