Lampa wisząca 1x10 W czerwona 8500G24S Aldex Flask
Lampa wisząca 1x10 W czerwona 8500G24S Aldex Flask
- Nr katalogowy: 8500G24S
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 537,00zł
Wybierz wariant:
Kolor
Opis produktu
| Marka | Aldex |
| Seria | Flask |
| Nr katalogowy | 8500G24S |
| Materiał | szkło, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | czerwony |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E14 |
| Wysokość | 220 cm |
| Szerokość | 18 cm |
| Moc żarówki | 10 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5904798663001 |
| Wymiary z opakowaniem | 35 x 35 x 26 cm |
| Waga z opakowaniem | 2,00 kg |
| Dane producenta | Zobacz |