Lampa wisząca 1x10 W grafitowa 12195 Nowodvorski Lighting Singles
Lampa wisząca 1x10 W grafitowa 12195 Nowodvorski Lighting Singles
- Nr katalogowy: 12195
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 337,00zł
Wybierz wariant:
Kolor
Opis produktu
| Marka | Nowodvorski Lighting |
| Seria | Singles |
| Nr katalogowy | 12195 |
| Materiał | stal szlachetna |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | grafitowy |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | GU10 |
| Wysokość | 170 cm |
| Szerokość | 6.5 cm |
| Moc żarówki | 10 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5903139121958 |
| Wymiary z opakowaniem | 8 x 8 x 56 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,13 kg |
| Dane producenta | Zobacz |