Lampa wisząca 1x11 W chrom P0648 MaxLight Love
Lampa wisząca 1x11 W chrom P0648 MaxLight Love
- Nr katalogowy: P0648
- Dostępność: do 5 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 590,00zł
Opis produktu
| Marka | MaxLight |
| Seria | Love |
| Nr katalogowy | P0648 |
| Materiał | metal, akryl |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | chrom |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 200 cm |
| Szerokość | 6 cm |
| Moc żarówki | 11 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5903351025386 |
| Wymiary z opakowaniem | 13 x 24 x 37 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,50 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii