Lampa wisząca 1x13 W szary/popielaty P0627 MaxLight Modern
Lampa wisząca 1x13 W szary/popielaty P0627 MaxLight Modern
- Nr katalogowy: P0627
- Dostępność: do 5 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 454,00zł
Wybierz wariant:
Kolor
Opis produktu
| Marka | MaxLight |
| Seria | Modern |
| Nr katalogowy | P0627 |
| Materiał | szkło, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | szary/popielaty |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 160 cm |
| Szerokość | 14 cm |
| Moc żarówki | 13 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5903351024808 |
| Wymiary z opakowaniem | 20 x 21 x 47 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,60 kg |
| Dane producenta | Zobacz |