Lampa wisząca 1x130 W miedź P0604D MaxLight Cayenne
Lampa wisząca 1x130 W miedź P0604D MaxLight Cayenne
- Nr katalogowy: P0604D
- Dostępność: do 5 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 7 638,00zł
- Cena katalogowa: 9 500 zł
Wybierz wariant:
Szerokość
(cm)
Opis produktu
| Marka | MaxLight |
| Seria | Cayenne |
| Nr katalogowy | P0604D |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | miedź |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 180 cm |
| Szerokość | 94 cm |
| Moc żarówki | 130 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5903351023023 |
| Dane producenta | Zobacz |