Lampa wisząca 1x138 W czarna 70970110 Aviano Arte
Lampa wisząca 1x138 W czarna 70970110 Aviano Arte
- Nr katalogowy: 70970110
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 4 737,01zł
Opis produktu
| Marka | Aviano |
| Seria | Arte |
| Nr katalogowy | 70970110 |
| Materiał | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 200 cm |
| Średnica | 90.5 cm |
| Moc żarówki | 138 W |
| Kształt | okrągły |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5905679228418 |
| Wymiary z opakowaniem | 50 x 100 x 100 cm |
| Dane producenta | Zobacz |