Lampa wisząca 1x15 W beżowa 2620003018 Nordlux Takai
Lampa wisząca 1x15 W beżowa 2620003018 Nordlux Takai
- Nr katalogowy: 2620003018
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 847,75zł
Wybierz wariant:
Szerokość
(cm)
Moc żarówki
(W)
Opis produktu
| Marka | Nordlux |
| Seria | Takai |
| Nr katalogowy | 2620003018 |
| Materiał | tkanina/materiał/jedwab, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | beżowy |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Wysokość | 31 cm |
| Szerokość | 30 cm |
| Średnica | 30 cm |
| Moc żarówki | 15 W |
| Kształt | okrągły |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5704924026744 |
| Wymiary z opakowaniem | 33 x 33 x 33 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,61 kg |
| Dane producenta | Zobacz |