Lampa wisząca 1x15 W brązowa 2612003018 Nordlux Sandro
Lampa wisząca 1x15 W brązowa 2612003018 Nordlux Sandro
- Nr katalogowy: 2612003018
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 421,46zł
Opis produktu
| Marka | Nordlux |
| Seria | Sandro |
| Nr katalogowy | 2612003018 |
| Materiał | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | brązowy |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Wysokość | 26 cm |
| Szerokość | 40 cm |
| Średnica | 40 cm |
| Moc żarówki | 15 W |
| Kształt | okrągły |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5704924027017 |
| Wymiary z opakowaniem | 43 x 22 x 43 cm |
| Waga z opakowaniem | 2,82 kg |
| Dane producenta | Zobacz |