Lampa wisząca 1x15 W chrom 2620133033 Nordlux Latika
Lampa wisząca 1x15 W chrom 2620133033 Nordlux Latika
- Nr katalogowy: 2620133033
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 146,17zł
Opis produktu
| Marka | Nordlux |
| Seria | Latika |
| Nr katalogowy | 2620133033 |
| Materiał | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | chrom |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Wysokość | 32.5 cm |
| Szerokość | 45 cm |
| Średnica | 45 cm |
| Moc żarówki | 15 W |
| Kształt | okrągły |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5704924026812 |
| Wymiary z opakowaniem | 51 x 23 x 51 cm |
| Waga z opakowaniem | 3,41 kg |
| Dane producenta | Zobacz |