Lampa wisząca 1x15 W czarna 2612073003 Nordlux Louella
Lampa wisząca 1x15 W czarna 2612073003 Nordlux Louella
- Nr katalogowy: 2612073003
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 464,08zł
Opis produktu
| Marka | Nordlux |
| Seria | Louella |
| Nr katalogowy | 2612073003 |
| Materiał | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Wysokość | 33 cm |
| Szerokość | 30 cm |
| Średnica | 30 cm |
| Moc żarówki | 15 W |
| Kształt | okrągły |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5704924027062 |
| Wymiary z opakowaniem | 32 x 32 x 36 cm |
| Waga z opakowaniem | 2,38 kg |
| Dane producenta | Zobacz |