Lampa wisząca 1x15 W czerwona 8500G15M Aldex Flask M
Lampa wisząca 1x15 W czerwona 8500G15M Aldex Flask M
- Nr katalogowy: 8500G15M
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 677,00zł
Opis produktu
| Marka | Aldex |
| Seria | Flask M |
| Nr katalogowy | 8500G15M |
| Materiał | szkło, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | czerwony |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Wysokość | 220 cm |
| Szerokość | 19 cm |
| Moc żarówki | 15 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5904798662899 |
| Wymiary z opakowaniem | 28 x 28 x 61 cm |
| Waga z opakowaniem | 2,70 kg |
| Dane producenta | Zobacz |