Lampa wisząca 1x15 W multikolor MLP1871 Milagro Bento
Lampa wisząca 1x15 W multikolor MLP1871 Milagro Bento
- Nr katalogowy: MLP1871
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 191,00zł
Opis produktu
| Marka | Milagro |
| Seria | Bento |
| Nr katalogowy | MLP1871 |
| Materiał | metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | multikolor |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Wysokość | 35 cm |
| Szerokość | 35 cm |
| Moc żarówki | 15 W |
| Kształt | okrągły |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5902693718710 |
| Wymiary z opakowaniem | 36 x 20 x 36 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,30 kg |
| Dane producenta | Zobacz |