Lampa wisząca 1x15 W niebieska 1152G2911J Aldex Aldo
Lampa wisząca 1x15 W niebieska 1152G2911J Aldex Aldo
- Nr katalogowy: 1152G2911J
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 717,00zł
Wybierz wariant:
Kolor
Opis produktu
| Marka | Aldex |
| Seria | Aldo |
| Nr katalogowy | 1152G2911J |
| Materiał | drewno, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | niebieski |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Wysokość | 230 cm |
| Szerokość | 47 cm |
| Moc żarówki | 15 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5904798662707 |
| Dane producenta | Zobacz |