Lampa wisząca 1x15 W opal 2612303001 Nordlux Aviana
Lampa wisząca 1x15 W opal 2612303001 Nordlux Aviana
- Nr katalogowy: 2612303001
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 421,46zł
Opis produktu
| Marka | Nordlux |
| Seria | Aviana |
| Nr katalogowy | 2612303001 |
| Materiał | szkło, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | opal |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Wysokość | 21 cm |
| Szerokość | 30 cm |
| Moc żarówki | 15 W |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5704924027161 |
| Wymiary z opakowaniem | 37 x 37 x 37 cm |
| Waga z opakowaniem | 3,35 kg |
| Dane producenta | Zobacz |