Lampa wisząca 1x15 W srebrna LA073P40in3ksilverdimm Altavola Design
Lampa wisząca 1x15 W srebrna LA073P40in3ksilverdimm Altavola Design
- Nr katalogowy: LA073P40in3ksilverdimm
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 971,58zł
Opis produktu
| Marka | Altavola Design |
| Nr katalogowy | LA073P40in3ksilverdimm |
| Materiał | aluminium |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | srebrny |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Wysokość | 120 cm |
| Szerokość | 40 cm |
| Moc żarówki | 15 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5904139911259 |
| Dane producenta | Zobacz |