Lampa wisząca 1x15 W zielona 8500G32L Aldex Flask L
Lampa wisząca 1x15 W zielona 8500G32L Aldex Flask L
- Nr katalogowy: 8500G32L
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 737,00zł
Wybierz wariant:
Kolor
Opis produktu
| Marka | Aldex |
| Seria | Flask L |
| Nr katalogowy | 8500G32L |
| Materiał | szkło, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | zielony |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Wysokość | 220 cm |
| Szerokość | 27 cm |
| Moc żarówki | 15 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5904798662912 |
| Wymiary z opakowaniem | 45 x 45 x 35 cm |
| Waga z opakowaniem | 3,10 kg |
| Dane producenta | Zobacz |