Lampa wisząca 1x17 W złota P0637D MaxLight
Lampa wisząca 1x17 W złota P0637D MaxLight
- Nr katalogowy: P0637D
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 869,20zł
Opis produktu
| Marka | MaxLight |
| Nr katalogowy | P0637D |
| Materiał | metal, akryl |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | złoty |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 220 cm |
| Szerokość | 47 cm |
| Moc żarówki | 17 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5903351025317 |
| Wymiary z opakowaniem | 14 x 82 x 4700 cm |
| Waga z opakowaniem | 3,00 kg |
| Dane producenta | Zobacz |