Lampa wisząca 1x19 W czarna P0310 MaxLight Trio
Lampa wisząca 1x19 W czarna P0310 MaxLight Trio
- Nr katalogowy: P0310
- Dostępność: do 5 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 862,00zł
- Cena katalogowa: 1 030 zł
Opis produktu
| Marka | MaxLight |
| Seria | Trio |
| Nr katalogowy | P0310 |
| Materiał | metal, akryl |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 150 cm |
| Szerokość | 100 cm |
| Moc żarówki | 19 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5903351002646 |
| Wymiary z opakowaniem | 20 x 10 x 125 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,70 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii