Lampa wisząca 1x192 W srebrna LA085P150in4ksilverdimm Altavola Design Led Shape
Lampa wisząca 1x192 W srebrna LA085P150in4ksilverdimm Altavola Design Led Shape
- Nr katalogowy: LA085P150in4ksilverdimm
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 14 802,17zł
Opis produktu
| Marka | Altavola Design |
| Seria | Led Shape |
| Nr katalogowy | LA085P150in4ksilverdimm |
| Materiał | aluminium |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | srebrny |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Wysokość | 300 cm |
| Szerokość | 150 cm |
| Moc żarówki | 192 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5902249038910 |
| Wymiary z opakowaniem | 156 x 60 x 156 cm |
| Waga z opakowaniem | 5,00 kg |
| Dane producenta | Zobacz |