Lampa wisząca 1x20 W czarna 2612403003 Nordlux Aliani
Lampa wisząca 1x20 W czarna 2612403003 Nordlux Aliani
- Nr katalogowy: 2612403003
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 762,49zł
Opis produktu
| Marka | Nordlux |
| Seria | Aliani |
| Nr katalogowy | 2612403003 |
| Materiał | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 9 cm |
| Szerokość | 100 cm |
| Moc żarówki | 20 W |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5704924027208 |
| Wymiary z opakowaniem | 20 x 20 x 110 cm |
| Waga z opakowaniem | 2,27 kg |
| Dane producenta | Zobacz |