Lampa wisząca 1x20 W czarna MS903BK Zuma Line Esero
Lampa wisząca 1x20 W czarna MS903BK Zuma Line Esero
- Nr katalogowy: MS903BK
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 225,00zł
Wybierz wariant:
Kolor
Opis produktu
| Marka | Zuma Line |
| Seria | Esero |
| Nr katalogowy | MS903BK |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 150 cm |
| Szerokość | 120 cm |
| Moc żarówki | 20 W |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5905316692657 |
| Wymiary z opakowaniem | 38 x 21 x 122 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,80 kg |
| Dane producenta | Zobacz |