Lampa wisząca 1x23 W złota P0622 MaxLight Fayette
Lampa wisząca 1x23 W złota P0622 MaxLight Fayette
- Nr katalogowy: P0622
- Dostępność: do 5 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 965,20zł
- Cena katalogowa: 1 159 zł
Opis produktu
| Marka | MaxLight |
| Seria | Fayette |
| Nr katalogowy | P0622 |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | złoty |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Wysokość | 200 cm |
| Szerokość | 121 cm |
| Moc żarówki | 23 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5903351024235 |
| Wymiary z opakowaniem | 100 x 100 x 100 cm |
| Waga z opakowaniem | 2,40 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii