Lampa wisząca 1x25 W brązowa 2620113014 Nordlux Akeno
Lampa wisząca 1x25 W brązowa 2620113014 Nordlux Akeno
- Nr katalogowy: 2620113014
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 103,53zł
Opis produktu
| Marka | Nordlux |
| Seria | Akeno |
| Nr katalogowy | 2620113014 |
| Materiał | drewno, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | brązowy |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 6 cm |
| Szerokość | 115 cm |
| Moc żarówki | 25 W |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5704924026751 |
| Wymiary z opakowaniem | 20 x 20 x 122 cm |
| Waga z opakowaniem | 3,95 kg |
| Dane producenta | Zobacz |